דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

מוקד 106 מועצה אזורית תמר

לשכת ראש המועצה

ניר ונגר
ראש המועצה
יוליה זוהר
מנהלת לשכת ראש המועצה
מרינה אפרים
מזכירה בלשכת ראש המועצה

דוברות וקשרי חוץ

עפרה גזית
דוברת המועצה ומנהלת קשרי חוץ

מנכ"ל

מורן יצחקי
מנכ"לית המועצה
רעות אבוטבול
מנהלת לשכת מנכ"לית המועצה

מזכירות המועצה

סיגלית שקד
רכזת מנהל והממונה על חוק חופש המידע

פיקוח, חניה וביטחון

בני בן שושן
מנהל מחלקת פיקוח ובטחון
רוני טל
סגן מנהל מחלקת פיקוח ובטחון
רויטל לובטון
מזכירת מחלקת פיקוח ובטחון

משאבי אנוש

אילה בורבא
מנהלת משאבי אנוש
רונית היימן
מזכירת משאבי אנוש ואחראית נושא כ"א
נעמה מזרחי
פקידת כח אדם

שירותים דיגיטליים

ענבר כהן-ניר
מנהלת השרותים הדיגיטליים

גזברות

עידן שילמן
גזבר
רונית אוחנונה
מנהלת לשכת גזבר
נטלי וייטר אדרי
חשבת אגפית וממונה על ביטוחי הרשות

רכב ותחבורה

רחל זוהר
אחראית תחום רכב

הנהלת חשבונות

מלי אידל
מנהלת חשבונות ראשית
אולגה אגושקוב
ס. מנהלת חשבונות,הנה"ח מתנ"ס, תב"רים
נאוה ביטון
תקציבנית
רוני תורג'מן
חשבת שכר
לינוי דנינו
הנה"ח ספקים
אנדריאה זמלונג
הנה"ח רכבים וחנייה
פנינה ציפורי
הנה"ח חכ"ל ובנקים

גבייה

אלינה בריוזה
נציגת שירות גבייה
אולגה קז'דן
מנהלת גבייה
איילת זוהרי
נציגת שירות גביה
ויקטוריה צרטקוב
נציגת שירות גביה
חופית פולק
נציגת שירות גביה

רכש מכרזים והתקשרויות

יערית הרוש
מ.מ מנהלת מחלקת רכש מכרזים והתקשרויות
מורן אזרזר
מזכירת הרכש
גלי עטר
קניינית
לירון מעוז
רכזת התקשרויות
אודי אשר
מחסנאי

מחשוב

לירון אברג'ל
מנהל מערכות מידע

ישובים

רונן ארליך
מנהל אגף ישובים
שלי סיגאוקר
מזכירת אגף ישובים
נטע ברסט ראובן
רכזת יישובים

מתנ"ס ותרבות

לינוי מלול
מזכירת מתנ"ס
סימה שוורץ
מנהלת תרבות וסל תרבות

שירותים חברתיים

אושרית מזוז
מנהלת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים
ענבל שהבי
פקידת זכאות
רפי ביטון
עובד סוציאלי

חקלאות

דודי קדוש
רכז ועדת חקלאית

תיירות

יפעת דיין-מלכה
מזכירת אגף תיירות
אנג'לה מולוצניקוב
רכזת אירועים

חינוך

שושי אורון
מנהלת אגף חינוך ויועצת ראש הרשות לענייני מגדר
ענת בוסקילה
מנהלת מחלקת נוער
תמי מסלם
רכזת גנים
אירית להב
מזכירת אגף חינוך
אלה בורד
רכזת חוגים
פולינה סיבוני
מזכירה בחינוך

ביה"ס תיכון

בן אראלי
מנהל תיכון
מיקה להב
מנהלנית
מוריה פרקש
מזכירת תיכון
שרון שמש
מנהלנית תיכון עין גדי

ביה"ס יסודי

גיש עמית
מנהל ביה"ס יסודי
ראומה רומדי
מזכירת ביה"ס יסודי
אורי ונגר
אב בית ביה"ס יסודי

היסעים

איילה זגורי
היסעים
אבנר ישראל
קצין בטיחות בתעבורה
שייקה ברסט
נהג אוטובוס
 
ארקדי לטרושקין
נהג אוטובוס
 
מוסא אלדדה
נהג אוטובוס
 

מכינת "מלח הארץ"

סיוון הראל
מנהלת התכנית במכינת "מלח הארץ"
קיבוץ עין גדי ד.נ. ים המלח 8698000

הנדסה

שגיב זנה
מנהל פרויקטים במחלקת בינוי ותשתיות
גלעד חזן
מהנדס המועצה
גבי דוברון
סגן מנהל אגף הנדסה לתכנון ורישוי
ענבר שיף
מזכירת אגף הנדסה
יובל גולדמן
מנהל מידע הנדסי תכנוני
אפרת דנציגר
מנהלת מערכות מידע גיאוגרפי

פיקוח ונכסי המועצה

פיני הרוש
סגן המהנדס, נכסים, פיקוח וארנונה
מירה נוימן
מזכירת מחלקת פיקוח ונכסים
קובי אזולאי
מנהל יחידת הפיקוח על הבניה
אוריאל אלחייני
מפקח בנייה
שחק ישראלי
מפקח בנייה

ועדה לתכנון ובניה

חלי בוהדנה
מ"מ מנהלת הועדה לתכנון ובניה
מור אבו
מזכירת הוועדה לתכנון ובניה
אוה קרטש קונטנט
רכזת תחום תכנון
אביה כלילי
מידען
אוקסנה בלחובסקי
בוחנת רישוי
שירן ברנד
בוחנת רישוי
שלומי אזולאי
בוחן רישוי

בינוי ותשתיות

פיני איפרגן
מנהל מחלקת בינוי ותשתיות
מור אבו
אחראית תאום מעקב ובקרה
אופק מסיל
מנהל פרויקטים במחלקת בינוי ותשתיות
גרי אונגר
מנהל פרויקטים במחלקת בינוי ותשתיות
שניר בן-עזרא
מנהל פרוייקטים במחלקת בינוי ותשתיות

תשתיות זורמות

שמעון לביא
מנהל תחום תשתיות זורמות

תפעול

אבי כהן
מנהל אגף תפעול
נופר עבודי
מזכירת אגף תפעול

תברואה ורישוי עסקים

רז לוגסי
מנהל מחלקת תברואה ורישוי עסקים
שלום דדון
תברואן
אבי גיליס
מתאם אשפה ופקח איכות סביבה
אייל הרוש
פקח תברואה
פולינה צייטלין
מזכירה בתברואה,רישוי עסקים

אחזקה

מאור בן דוד
מנהל מחלקת אחזקה
שרון נחמני
עובד אחזקת מבני ציבור
שי נחשון
חשמלאי ראשי
ג'נט קרישטל
מזכירת מחלקת אחזקה

גינון וחופים

אמנון שמעוני
מנהל מחלקת חופים וגינון
ליאת אלמקייס
מזכירת מחלקת חופים וגינון

מים וביוב

שלום חסון
מנהל מחלקת מים וביוב
כרמית כהן
מזכירת מחלקת מים וביוב
טל יוגב
מנהל תפעולי מט"ש

בטיחות בעבודה

אבי זגורי
מנהל הבטיחות ורכז נגישות

איכות הסביבה

היחידה לאיכות הסביבה

איילה גובר אברהמי
מנהלת היחידה הסביבתית
אורלי שפץ
מנהלת משרד - היחידה הסביבתית
אורלי מילר
סגנית מנהלת, מרכזת תחום תעשיות ורכזת תעשיות מישור רותם
יוליה רייניש
רכזת תעשיות ים המלח
לידור חיון
רכזת תעשיות ערד וירוחם
עינת וולמן
רכזת היתרי בנייה
הדר לוי
רכזת ניטור סביבתי
דנה רודד
מתכננת סביבתית
שרית מויאל
רכזת חינוך
נעה כהן קיסינגר
רכזת קיימות ומיחזור
איריס רביב
רכזת פסולת

רשות ניקוז

איתי פרימן
מנכ"ל הרשות
הגר איתן
מזכירת הרשות
חגית אסרף
גזברית הרשות
שי אלחייני
ע.מהנדס
שי בן אבו
מהנדס הרשות

מבקר פנים וממונה על תלונת הציבור

רן אורפני
מבקר וממונה תלונות הציבור

חברה כלכלית

שירי בן שחר
מנכ"לית
רינה חדר
מזכירת החברה
תיקי ברקאי
מנהלת פרויקטים
יובל גזית
פרוייקטור ומנהל הסולריום
סער חרזי
מנהל תחום תעשייה
אבי בנישו
מנחית מצדה ורכז אירועים
סולריום
חנה - קופה

מטמנות אפעה

יצחק בורבא
מנכ"ל אפעה
נטשה אברהם
מנהלת לשכה
קובי ביטון
מנהל אתר אפעה
שוני אזולאי
מנהלת חשבונות
ליאת כדורי סיבוני
מזכירת המטמנות
אברי צ'רניס
מנהל אחזקה
מוחמד אלקרען
ע.מנהל אחזקה
 

מרכז מדע ים המלח והערבה

נדיה גדילוב
מידע וגבייה
סיגלית בורודובסקי
מנהלת כספים ותקציב
סיגל פליגלר
מנהלת לשכה ורכש

מכון מחקר ים המלח

אנשי קשר בישובים

אירנה לוי
מזכירות הר עמשא
צילה סלוין
יו"ר הנהלה עין חצבה
עין חצבה
אילן חזן
מזכיר הר עמשא
הר עמשא
גלית הרמן
מזכירות עין תמר
מושב עין תמר
חבצלת קפון
מזכירות נאות הכיכר
נאות הכיכר
שרון משה
מזכירות עין גדי
קיבוץ עין גדי
גיל אבן
רכז קליטה ישובי נאות הכיכר
מושב נאות הכיכר

תמר בחירום

בני בן שושן
קב"ט ומנהל הפיקוח