מייצרים חיים יש מאין


טקס חניכה וחשיפה נערך אמש (ד') למתנדבי וראשי סניף ים המלח, במרחב נגב של ארגון ידידים - סיוע בדרכים.

עשרות מתנדבים התכנסו ב"בית הבאובב" למרגלות עין גדי, במעמד נציגי ציבור והנהלת הארגון, תחת פיקודו של מנהל המרחב יוסי מלמד. המשתתפים נהנו מכיבוד עשיר, הרחיבו ידיעות בהדרכה מקצועית וזכו לתעודת הוקרה על פועלם במסגרת ההתנדבות בארגון.

נציג המועצה המארחת 'תמר' - ניר ונגר - פתח את המפגש בהסבר מקיף על אופיו המיוחד של אזור ים המלח ועל נחיצותה וחשיבותה של פעילות ארגון ידידים בגזרה זו.

מנהל מחוז דרום - אלעד מאיר - הלהיב את הנוכחים כשהציג את המוטו של הכינוס; הגשמת החלום האישי, עם הקמת הסניף שכולו נתינה לזולת במקום הכי נמוך בעולם.

במרכז הערב נשא דברים מנכ"ל הארגון - ישראל אלמסי. ישראל לא הסתיר את התרגשותו מהתרחבות ופריסת רשת הסיוע של 'ידידים' המקיפה כיום את כל אזורי הארץ. "החזון שלנו להגיע לחצי מיליון מתנדבים והסניף החדש הוא נדבך נוסף לקראת מימושו" הכריז.

מנהל מוקד צפון - משה אלבז- ערך היכרות מקיפה עם המוקד הטלפוני הארצי והציג תוכנית ייעודית לתגבור ואיוש המוקד על ידי מתנדבי הסניף החדש.

בתום הערב הוענקו למתנדבים תעודות הוקרה בצירוף שי אישי.

ארגון ידידים - סיוע בדרכים מספק עזרה ראשונה לא רפואית, ללא כל עלות, בדרכים ובבתים בשלל תחומים, בהם: חילוץ ילדים מרכב נעול, הנעת רכב, סיוע בהחלפת גלגל, חילוץ ממעליות ועוד.

כ־16,000 מתנדבים ומתנדבות מכל רחבי הארץ עומדים הכן לסייע בכל ימות השבוע (למעט שבתות וחגים) באמצעות המוקד הטלפוני 24 שעות ביממה: 053-3131310

תודות: לייזי שטרן - סמנכ"ל | הנהלת מלון עין גדי | שרהלה ויאיר כספי על האירוח | פנטנש על ההפקה | איתמר חשמל תקשורת על השי האישי

מצ"ב תמונות | קרדיט: דוברות ידידים

התנדבו גם אתם !

https://yedidim-il.org/

עמותת ידידים
ידידים - סיוע בדרכים.jpe