ביקור מנכ"ל משרד הפנים יאיר הירש במרחב


שמחנו לארח את מנכ״ל משרד הפנים יאיר הירש , לילי פיינטוך ממונת מחוז דרום וצוות המשרד, יחד עם ניר ונגר ראש המועצה, מורן יצחקי מנכ״לית המועצה, עידן שילמן גזבר המועצה ופיני הרוש, מנהל נכסי המועצה.

התחלנו בסיור מצומת שוקת להר עמשא, תצפית בתל ערד, מישור רותם, תצפית על יישובי הכיכר וגבול ישראל-ירדן, מתחם המלונות בעין בוקק וחזרה.

הסיור התמקד באתגרים המעניינים והייחודיים של תמר, אזורי ההתיישבות, התעשייה והתיירות המתפתחת, תוך הצגת הבעיות והפתרונות המקוריים ופורצי הדרך בניהול המועצה האזורית תמר.

ניר ונגר, ראש המועצה: ״ממשיכים בשיתוף פעולה עם משרד הפנים - Ministry of Interior. שמחנו לארח היום את מנכ"ל המשרד, שותף אמיתי, והצוות שלו לסיור המשקף את העשייה הרחבה והמשמעותית של המועצה האזורית תמר בנגב הצפון מזרחי״

מנכ"ל משרד הפנים יאיר הירש: "מועצה אזורית תמר היא מגוונת ועם אתגרים מעניינים וייחודיים. לאחר חתימת ההסכם ההיסטורי בין תמר ומוא"ז ערבה תיכונה אליו הובילה שרת הפנים, ושכלל הסכמות על שטחים, הכנסות ושירותים, הגענו היום לסיור מקצועי במועצת תמר.

שמחתי לראות מקרוב את אזורי ההתיישבות, התעשייה והתיירות במועצה ואת הניהול החכם שנעשה בחשיבה מקורית ופורצת דרך. אני מודה לניר ולהנהלת המועצה - מורן, עידן ופיני על הסיור וההסברים".

ממשיכים לפתח ולהתפתח, לקדם ולהתקדם במרחב הנגב הצפון-מזרחי, ולא נפסיק.