מחלקת הנוער-מסיבת סוף שנה ותחילת החופש


בשעת ערביים, התכנסו בבריכת עין גדי, נערים ונערות, ראש המועצה ניר ונגר, מנהלת מחלקת הנוער ענת בוסקילה ומדריכים נרגשים לקראת סוף שנת הלימודים וחילת החופש הגדול.

מחלקת הנוער בתמר, רקחה עבורם קיץ פעיל ומגוון "אין מה לומר, אין על הקיץ בתמר"  לפעילויות לחצו כאן

מובאת לפניכם ברכתה של ענת בוסקינה, מנהלת מחלקת הנוער במועצה ומאחרלים קיץ שמח ובטוח heart

לאה נאור כתבה: "סוף זה תמיד התחלה של משהו אחר..." .כל סוף מלווה בהתחלה חדשה. למשל מעגליות של שנת פעילות- מסתיימת שנה, מתחילה חופשת הקיץ, מסתיימת החופשה ומתחילה שנת פעילות חדשה. מסתיים פרק בחיים ומתחיל חדש. זהו מעגל חיינו.

הערב, אנו מציינים את סיומה של שנת תשפ"ב שהיתה מלווה במלא שינויים וחידושים. מספר בני הנוער גדל פלאים. לחלק מאיתנו זו היתה השנה הראשונה, לאחרים זו היתה שנה נוספת ולקבוצת הבוגרים מדובר בשנה האחרונה שלהם במערכת החינוך. זהו ערב מרגש שמסמל עבורנו המון דברים.

אז איך מסכמים שנה?  עושה רושם שהיתה שנה יוצאת דופן. שנה של פעילות גדושה בכל טוב. פעילויות אלו יצאו וייצאו לפועל בזכות המועצה האזורית תמר.  ניר- ראש המועצה, הדס – מנהלת אגף חינוך ובכירי המועצה מבינים את חשיבות הפעילות של הנוער ומאחורי הקלעים דואגים ועוזרים שכל חלומותינו יתגשמו. המועצה שמה את החינוך בראש מעייניה ומשקיעה בנוער ובילדים משאבים רבים שמאפשרים לנו לקיים את כל הפעילויות במשך כל השנה. השקעה זו אינה מובנת מאליה ואינה דומה לאף מועצה אזורית אחרת. תודה גדולה על הכל.

השנה אכן היתה עשירה בפעילויות, אירועים, מפגשים, תנועה, פעילים, הדרכה ולו"ז צפוף. המון דברים שמרביתם מופקים על ידי המדריכים הבוגרים, רכזי הנוער והשינשינים. התקיימו  פעילות בהובלת הנוער – שביל ישראל,  פרויקט "אחותי", הדרכה צעירה בתנועת הנוער, סמינרי ביכורים אשר הדגישו מה הכוח שיש לכם- בני הנוער, לקדם עבור עצמכם דברים. אני מזמינה אתכם להתנסות בלקיחת אחריות על הפעילות המתקיימת אצלכם ביישוב כדי להפוך את פעילות הנוער למשמעותית יותר ובעיקר חוויתית יותר עבור עצמכם ועבור כל החברים שלכם ביישוב.  זכרו, הובלת- השפעת!

לצוות ההדרכה בכל היישובים-מאחלת שתמיד תבער בכם אש החינוך ואהבת הנוער. אתם גדולים מהחיים. מאחלת לבוגרים  היוצאים לדרך חדשה- שנת שירות, מכינה, צבא – עלו והצליחו וזיכרו שתמיד נשמור לכם פינה חמה אצלנו בלב ובמועצה.

בשירו כתב יעקב גלעד:

"לכל סיום יש התחלה חדשה 
ותמיד הפרידה היא קשה ....
זה הזמן זה היום זה הרגע 
החופש קורא לי לצאת לחיים חדשים".

תהנו לכם מימי החופשה, תשמרו על עצמכם (באמת!!) וכמובן נתראה בפעילויות הקיץ.