"עוד תראה, עוד תראה ,כמה טוב יהיה, בשנה בשנה הבאה..."


"עוד תראה, עוד תראה ,כמה טוב יהיה, בשנה בשנה הבאה..."

 

תושבי תמר היקרים שלומות,

לאחר סימני שאלה רבים ותוך עבודה בתנאי אי ודאות תמידית, התחלנו את שנת הלימודים תשפ"א. שנת הלימודים נפתחה תחת מגבלות "הקורונה" ובהתאם לתו הסגול ולהנחיות המשתנות חדשות לבקרים.

נהניתי, יחד עם ראש המועצה, לפגוש את תלמידי כתה א' הנרגשים והוריהם בטקס מרגש, וכן את שאר תלמידי בית הספר היסודי והצוות החינוכי שמחים להגיע לבית הספר, לסביבות הלמידה החדשות והמעניינות ולפעילות לימודית מלאת עניין.

בבית הספר התיכון, שמחתי לפגוש את התלמידים בחטיבת הביניים, בחטיבה העליונה, את תלמידי הפנימייה החדשים שהצטרפו אלינו בשכבות הגיל השונות, את תלמידי כיתה ז' - צעירי בית הספר ואת תלמידי יב' בפעילות של רצון להשאיר את חותמם על בית הספר בשנתם האחרונה. וכמובן שמחתי לפגוש את צוותי החינוך החדשים והותיקים.

את הימים הקרובים אקדיש לביקורים יחד עם תמי מסלם מנהלת הגיל הרך, לביקורים בגנים ולמפגש עם צוותי הגיל הרך והילדים הצעירים שלנו.

הפעילות במערכות החינוך הבלתי פורמליות נמשכת במלוא המרץ  ואנו נערכים לפתיחת שנת החוגים  במועצה, בתאריך 12/10/2020  בכלל המוקדים וכן בבתי הספר.

  מוזמנים להירשם !!

אנו פותחים את שנת תשפ"א בשמחה עם :

123 תלמידים במערכות הגיל הרך 

104 תלמידים בבית הספר היסודי

230 תלמידים בבית הספר התיכון

45 תלמידים בפנימייה  ועוד היד נטויה...

מאחלת הצלחה לכל התלמידים , עובדי מערכות החינוך והצוותים במועצה, לעמוד איתנים בכלל האתגרים הצפויים לנו בשנה זו ולפעול יחד למימושם באופן המיטבי.

מזכירה, כי על מנת שנוכל להמשיך ולקיים שגרת לימודים ופעילות פנאי מיטבית ומרבית, עלינו לשמור על כלל ההנחיות – עטית מסיכה, שמירה על ריחוק חברתי וכללי ההיגיינה הנדרשים.

 

שנה נהדרת, ימים טובים ובריאות מיטיבה לכולם

שושי אורון

מנהלת אגף החינוך

 

 

"הקיץ עבר, החום הגדול

שנה חדשה באה לכל

רוחות מנשבות, נודדות ציפורים

הולכים ובאים הימים הקרים.

הביטו וראו קטונתי אתמול

הקיץ עבר ואני כבר גדול

שנה חדשה התחילה היום

היי נא ברוכה ובואך לשלום"

   (שמואל בס)