נגישות
English French Russian
לעמוד המועצה ב - Facebook

אלפון המועצה

אלפון המועצה

חיפוש

מחלקה שם דואר אלקטרוני טלפון ישיר שעות מענה טלפוני
לשכת ראש המועצה דב ליטבינוף 08-6688809 ראש המועצה
לשכת ראש המועצה יוליה זוהר 08-6688809 מנהלת לשכת ראש המועצה
לשכת ראש המועצה אנג'לה מולוצניקוב 08-6688898 מזכירה בלשכת ראש המועצה
לשכת ראש המועצה שחף חומרי 08-6688750 עוזר ראש המועצה
לשכת ראש המועצה עפרה גזית 08-6688829 דוברת המועצה ומנהלת קשרי חוץ
לשכת ראש המועצה מורן יצחקי 08-6688807 יועצת משפטית
לשכת מנכ"ל יובל מסילתי 08-6688804 מנכ"ל ומנהל כספים
לשכת מנכ"ל עידן שילמן 08-6688838 סגן גזבר
לשכת מנכ"ל רונית אוחנונה 08-6688804 מנהלת לשכת מנכ"ל
גזברות גלי עטר 08-6688853 מזכירת גזברות
גזברות יערית הרוש
08-6688853 מ.מ מזכירת גזברות
משאבי אנוש אילה בורבא 08-6688801 מנהלת משאבי אנוש
משאבי אנוש רונית היימן 08-6688871 מזכירת משאבי אנוש
פיקוח עירוני, חניה וביטחון בני בן שושן 08-6688889 מנהל יחידת הפיקוח
פיקוח עירוני, חניה וביטחון רוני טל 08-6688814 אחראי פקחים בירור/תשלום דו"ח:0765300856
פיקוח עירוני, חניה וביטחון רויטל לובטון 08-6688877 מזכירה בפיקוח
מוקד 106 מידע ותיירות סיון טויטו 08-6688860 מנהלת מוקד 106
מוקד 106 מידע ותיירות פולינה קדג'אן 08-8000210 נציגת שירות
מוקד 106 מידע ותיירות אלברטו גולדברג 08-6688888 שומר פקיד דואר
רכש חוזים והתקשרויות נינה בביץ 08-6688880 מ.מ מנהלת מחלקת רכש, מכרזים והתקשרויות
רכש חוזים והתקשרויות נטע ברסט ראובן 08-6688812 מזכירת רכש מכרזים והתקשרויות
רכש חוזים והתקשרויות אדוה פשוטין 08-6688931 רכזת התקשרויות
רכש חוזים והתקשרויות דוד איתן 08-6688828 מנהל רכש מחסנים ואינוונטר
מחסן הרצל לזרוביץ 08-6688846 פקיד מחסן
מחסן אודי אשר 08-6688846 מחסנאי
אגף תיירות ניר ונגר 08-6688808 מנהל אגף תיירות
אגף תיירות אלה בורד 08-6688892 רכזת אירועים
אגף תיירות כרמלה פרושק 08-6688861 נציגת שירות תיירות
גזברות מלי אידל 08-6688858 מנהלת חשבונות ראשית
גזברות רוני תורג'מן 08-6688854 חשבת שכר
גזברות נאוה ביטון 08-6688863 תקציבנית
גזברות זיוה יוגב 08-6688827 ס. מנהלת חשבונות
גזברות אולגה אגושקוב 08-6688803 הנה"ח רכבים וחנייה
גזברות פנינה ציפורי 08-6688657 הנה"ח חכ"ל ובנקים
גזברות אמיליה זיצר 08-6688859 הנה"ח ספקים
גביה אולגה קז'דן 08-6688856 מנהלת גבייה
גביה איילת זוהרי 08-6688855 פקידת גבייה
מזכירות יעקב אקריש 08-6688844 מזכיר המועצה ומנהל אגף חינוך
מזכירות סיגלית שקד 08-6688823 עוזרת המזכיר
מזכירות דודי קדוש 08-6688848 רכז ועדת חקלאית
מזכירות רו"ח רן שלום אורפני 08-6688823 מבקר המועצה והממונה על תלונות הציבור
מזכירות הדר לוי 08-9953224 רכזת ניטור סביבתית
חינוך וקהילה ענת בוסקילה 08-6688835 סגנית מנהל אגף חינוך
חינוך וקהילה אירית להב 08-6688822 מזכירת אגף חינוך
חינוך וקהילה בן אראלי 08-6222154/6 מנהל תיכון
חינוך וקהילה לילך בנחיל 08-6222154 מזכירות תיכון
חינוך וקהילה מירב אייגר 08-6222156 מזכירות תיכון
חינוך וקהילה אייל קיידר 08-6222228 מנהל ביה"ס יסודי
חינוך וקהילה ראומה רומדי 08-6222222 מזכירות ביה"ס יסודי
רווחה אושרית מזוז 08-6688899 מנהלת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים
רווחה פרנסיס בוגט 08-6594629 עובדת סוציאלית
רווחה אביבה עזריאל 08-6688852 עובדת זכאות
מתנ"ס תמרית סימה שוורץ 08-6688836 רכזת תרבות
מתנ"ס תמרית גלית הרמן 08-6688824 רכזת חוגים
מתנ"ס תמרית מירה ניומן 08-6688834 מזכירת מתנ"ס
רכב והיסעים איילה זגורי 08-6688832 מנהלת מחלקת רכב ותחבורה
רכב והיסעים סמי סויסה 08-6688847 ק.רכב ובטיחות בתעבורה
רכב והיסעים רחל זוהר 08-6688874 מזכירת מחלקת רכב ותחבורה
הנדסה גיא דוננפלד 08-6688820 מהנדס המועצה
הנדסה דנה יפלח 08-6688821 מזכירת אגף הנדסה
הנדסה עומר קרונטל 08-6688818 מנהל מחלקת בינוי ותשתיות
הנדסה מרינה אפרים 08-6688883 מזכירת מחלקת בינוי ותשתיות בהנדסה
הנדסה יוסף קבסה
08-6688881 רכז פרוייקטים
הנדסה שמעון לביא 08-6688818 רכז פרוייקטים
הנדסה יובל גולדמן 08-6688872 מנהל מידע הנדסי תכנוני
הנדסה פיני הרוש 08-6688842 פיקוח על הבניה ומנהל נכסים
הנדסה ענבר שיף 08-6688893 מזכירת פיקוח בהנדסה
הנדסה נטלי וייטר אדרי 08-6688882 אחראית נושא תחום מעקב ובקרה
הנדסה קובי אזולאי 08-6688870 מפקח בנייה ורכז נגישות
הנדסה אוריאל אלחייאני 08-6688816 מפקח בנייה
הנדסה אסף כהן 08-6688843 מפקח בנייה
הנדסה חלי בוהדנה 08-6688841 מ.מ מנהלת ועדה
הנדסה אוה קרטש קונטנט 08-6688840 רכזת תוכניות
הנדסה אביה כלילי 08-6688813 מידען
הנדסה שלומי אזולאי 08-6688850 בוחנת רישוי
הנדסה אוקסנה בלחובסקי 08-6688894 בוחנת רישוי
הנדסה יוליה סלפיאן 08-6688886 בוחנת רישוי
הנדסה שירן ברנד 08-6688894 בוחנת רישוי
תפעול אבי כהן 08-6688864 מנהל אגף תפעול
תפעול נופר סלומון 08-6688837 מזכירת אגף תפעול
תפעול יהודית הקר 08-6688864 עוזרת מנהל אגף תפעול
תברואה ורישוי עסקים רז לוגסי 08-6688869 סגן גזבר
תברואה ורישוי עסקים שלום דדון 08-6688802 תברואן
תברואה ורישוי עסקים פולינה צייטלין 08-6688839 מזכירה בתברואה,רישוי עסקים
תברואה ורישוי עסקים איתמר צור 08-6688878 וטרינר
תברואה ורישוי עסקים אבי גיליס 08-6688896 מתאם אשפה
אחזקה
08-6688826 מנהל מחלקת אחזקה
אחזקה
מזכירת מחלקת אחזקה
אחזקה גיא כהן הנדסאי בניין באחזקה
אחזקה שרון נחמני עובדת אחזקת מבני ציבור
אחזקה מנסור אלנסאסרה 08-6688868 עובד אחזקה
חשמל שי נחשון 08-6688866 חשמלאי ראשי
חופים אבי זגורי 08-6688845 מנהל מחלקת גינון וחופים
חופים גיל כספי סגן מנהל מחלקת גינון וחופים
חופים עומר זוהרי 08-6688825 מזכירה מחלקת גינון חופים
חופים זיו הוז
פקח חופים
חופים אלון בן מרדכי פקח חופים
מים וביוב ניר כהן 08-6688890 מנהל מחלקת מים וביוב
מים וביוב ליאת אלמקייס 08-6688891 מזכירת מים וביוב